Şoförlü Araç Kiralama

Vip Transfer Hizmeti

Vip transfer denildiğinde akla gelen genellikle pahalılık ve lüks hizmet olur. Fakat artık değişen ve gelişen hayat şartlarında araç kiralama sistemleri çoğalmış ve fiyatlar da aynı oranda makul hale gelmiştir. Vip yolcu taşı araştırmalarınızda karşınıza çıkan birçok firmanın sizlere sunduğu imkanlar dahilinde tercih yapmanız beklenir. Fakat kişiler genellikle bireysel olarak kiralama dışında şoförlü araç kiralama isteğinde de bulunabilmektedir. Konforlu yolcu taşıma garantisi veren firmamız sizlere istediğiniz yere araba temin edebildiği gibi isterseniz şubemizden de işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlar. Lüks yolcu taşıma gayesiyle hareket eden araba kiralama firmalarından beklentiler genel olarak sıralanabilmektedir. Bunlar genellikle şöyledir:

 • Sorun yaşamamak adına güler yüzlü hizmet ve kolay iletişim imkânı,
 • Araca dair bütün belgelerin temini,
 • Fiyat değişikliği olmaması açısından sözleşme,
 • Araçlardaki daha önceki hasarları belirten belge ve ibareler,
 • Takvim planlaması ve hizmet sunuş kartları beklentiler arasındadır.
vip transfer araç kiralama şirketi olarak bizler sizin istekleriniz doğrultusunda hizmet verirken aynı zamanda her koşulda garanti sağlamaktayız. Lüks taşıma esnasında oluşabilecek herhangi sorunlar için her araba ve müşteriden sorumlu bir personelimiz sizinle sürekli irtibatta olabilme imkânı sağlar. Kaygılarınızın en aza indirilmesi için uğraşırken yolculuğunuzun kalitesini de artırmak amacımızdır.

Diğer Hizmetlerimiz

Şehirler Arası Transfer Hizmeti

Metropol olarak sayılan şehirlerde genellikle dışarı bir yerden gelen kişiler şehir içindeki sürelerini kaliteli değerlendirmek istemektedirler. Bu amaçla oluşturulan ve gittikçe yayılan şehirler arası transfer ya da havalimanı vip transfer oldukça ses getiren hizmetlerden sayılmaktadır. Özellikle iş insanları ya da devlet büyükleri, şirket çalışanları gibi zamanı kısıtlı olan bireylerin tercih ettiği bu hizmetlerde büyük bir özen tahsis etmek gereklidir. Bireysel işler haricinde toplu seyahatler, turizm taşımacılığı ya da kongre-seminer taşımacılığı gibi hizmetlerde de büyük bir rağbet vardır. Bu hizmetler için gerekli olan belgelerin hepsinin tamamlanması halinde araçlar tahsis edilir. Fakat ülkemizde çok fazla olmasa da özel uçak ve jet kiralama servisi için de istekler bulunmaktadır. Özel durumlar ya da acil işler için gerekli olan bu hizmeti sağlayabilecek altyapı olmadığı takdirde vip otobüs kiralama ve vip minibüs kiralama kişi sayısına göre önerilmektedir. Düğün zamanlarında gerçekleşen toplu taşıma sorunları yerine, araç kiralama hizmeti sayesinde konforun ve huzurun tadını çıkartmak sizin elinizdedir. Genellikle tatil beldelerindeki mini turlar için önerilen vip midibüs kiralama servisi de son yıllarda artış göstermektedir. İstekleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınız hesaplanarak, araç önerisi almanız tavsiye edilir. Her arabaya göre fiyat farkları olsa da aslında en önemli şey belli bir kilometreden sonra kilometre başına belirlenen fiyat artışıdır. Bu bilgileri öğrenmek hem bütçeniz açısından hem de gideceğiniz yol açısından büyük önem arz etmektedir. Havaalanı transfer ve otel vip transfer hizmetlerini neden tercih etmeliyim diye düşünebilirsiniz. Gelin birlikte göz atalım.

 • Havalimanındaki kalabalık arasında beklemekten kurtulursunuz.
 • Gideceğiniz yere kısa sürede gider, geç kalmaların önüne geçersiniz.
 • Acil işlerinizde karmaşıklığın önüne geçersiniz.
 • Özellikle bilmediğiniz bir yerde toplu taşımanın stres ve yanlış yönlendirmelerden kurtulursunuz.
Vip vito kiralama hizmetimiz sayesinde firmamızın sizlere sunacağı imkânın size katacağı güzelliklerden yararlanırsınız.

Detaylar

Vip Araç Desteği

Şehir dışından gelen kişilerde yol bilmemekten kaynaklı sorunlar oluşabilmekte ya da araca dair bilgisizlikler büyük problemlere yol açabilmektedir. Bu sebeple firmamız bu sorunların önüne geçmek için sizlere bilgilendirme servisi sunmaktadır.

 • Araçlara dair hem teknik hem de kolaylık sağlayan bilgiler sizlere iletilir.
 • Özel durumlar için destek numarası verilir.
 • Herhangi bir sıkıntıda araç değişiklik desteği mevcuttur.
Bütün bu koşullar sayesinde şehirde geçireceğiniz an sizin için bir değer kazanır. Filo araç kiralama araştırmalarınızdaki boş bilgiler yerine firmamıza gelerek gerçek bilginin öncülüğünde keyifli yolculuklar yaşarsınız. Araçlarımızın her birinin sigortası, bakımı ve temizliği yapılmış olduğundan gönül rahatlığıyla seçiminizi yapabilirsiniz. Aracınızı beğenmediğiniz ya da alışamadığınız takdirde özel ihtimam ile sorununuzla ilgilenme zorunluluğunda olan çalışanlar, sizlerin rahatını ve güvencesini düşünmek zorundadır. Vip araç kiralama konusunda çığır açan firmamız, sizlerin hem güvende hem de huzurlu hissetmesi için oluşturduğu sistem ile, sorunlarınızla birebir ilgilenmekte olduğu için departmanımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bir yere yetişmek zorunda olduğunuzda ya da özgürce gezmek istediğinizde vip transfer aramalarına bulunduğunuz şehir bazında bakarsınız. Bu aşamada en önemli şeylerden biri fiyatlandırmanın ne doğrultuda yapıldığıdır. Fiyatlandırmalar genellikle şuna göre değişebilir:
 • Aracın modeline veya yeni oluşuna,
 • Daha önce hasar kaydı varsa ona göre,
 • Kilometre baz hesabı yapılarak saatlik olarak değerlendirmelere,
 • Uzun dönem olarak kiralamalarda indirimler ya da farklı avantajlar yapılmaktadır.
 • Vip araç kiralama sisteminde unutmayın ki seçtiğiniz firmanın özverili çalışanları önem taşır. Sizinle ilgilenecek olan kişilerin tavırları kadar bilgi düzeyleri de sizin o arabaya dair bilgi sahibi olmanıza olanak sağlar.

  Detaylar

Kolay ve Konforlu Ulaşım

Kolay ve konforlu ulaşımın adresi olan firmamızda avantajların ve indirimlerin keyfini sürersiniz. Araç kiralama firmalarında genellikle zaman zaman değişiklikler olsa da vip söz konusu olduğunda şu hizmetler ücretsizdir:

 • Otopark girişleri,
 • Oto yıkama hizmeti,
 • Köprülerde ve otobanlardaki geçişler,
 • Araçtan kaynaklı tamir ücretleri genellikle firmalar tarafından karşılanmaktadır.
Hem zamanınızı hem de konforunuzu sağlamak için seçeceğiniz tam gün tahsis hizmeti ile her şehrin tadını çıkarabilir, kendinizi özel hissedersiniz. Vip araç kiralama şirketi olarak her zaman muhatap bulabileceğiniz kadromuzla hizmetin en iyisini amaçlayarak hizmet vermekteyiz. Vip vito araç kiralama konusunda üst sıralarda yer almanın verdiği haklı gurur ile yorumlarınızın ve eleştirilerinizin değerini bilerek hareket etmekteyiz. Her yıl geri dönüt değerlendirmesi yaparak ilerlediğimiz bu yolda, sizlerin desteği ve hizmet tercihi sayesinde ilkelerimiz doğrultusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Firmamız kurulduğu günden itibaren müşterilerinin refahını gözeterek bu yolda ilerlemeye devam ediyor. Kalite ve güvenilirliğin adresi olarak tercih edilmesine ek olarak her geçen gün büyüyen yapısıyla da hizmetlerini çeşitlendirerek sizlere seçenek hakkı sunuyor.

Detaylar
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler